Online Kurslar

David Cornwell ve Banu Çeçen'in hazırladığı online kurslar; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden katılma imkanıyla.

Deprem Sonrası Destek Buluşması

Toplum olarak çok zor zamanlardan geçiyoruz. Bu zor zamanlarda birbirimize destek olabilmek için buradayız. 27 Şubat yaptığımız canlı buluşmanın kaydına buradan erişebilirsiniz. Bu buluşmada eğitmenlerimiz David Cornwell ve Banu Çeçen ile travmayı ve travmaya duyarlı yaklaşımı konuşup sinir sistemlerimizi düzenlemeye yardımcı olabilecek kısa, etkili pratik bilgiler paylaşıp birlikte uyguladık. Hepimize iyi gelmesi dileğiyle.

Ücretsiz Kayıt Ol ve Hemen İzle

Ücretsiz Şefkat 101 Atölyesi

Banu Çeçen ile 1,5 saatlik bir Şefkat'e giriş atölyesi. Ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.1 sene boyunca erişiminize açık olacaktır. Öz şefkat ve Şefkat'e dair giriş niteliğinde bilgiler ve pratikler öğrenmek isteyenlerin yanı sıra pratiği olan, Banu ve Breathing Mind ekolü ile tanışmak isteyen herkes için de uygundur. 

Kursu Satın Al

Ücretsiz Mindfulness 101 Atölyesi 

David Cornwell'in anlatımı ve Zeynep Aksoy'un çevirisiyle 1,5 saatlik bir Mindfulness'a giriş atölyesi. Ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. 1 sene boyunca erişiminize açık olacaktır. Yeni başlayanların yanı sıra pratiği olan, David ve Breathing Mind ekolüyle tanışmak isteyen herkese de uygundur.

Ücretsiz Kayıt Ol

4 Haftalık Online Mindfulness Koçluk Programı

Banu Çeçen ile birlikte 4 haftalık bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Evinizin rahatlığından, dilediğiniz zaman yapabileceğiniz bu programda her hafta farklı bir konuda teori, koçluk çalışması ve pratikler bulunuyor. 
Haftalık ortalama 1 saatlik video ve ses kayıtlarından oluşan bu programla;
1. Hafta: Mindfulness
2. Hafta: Sinir Sistemi
3. Hafta: Nöroplastisite
4. Hafta: Şefkat
konularında hem bilgi sahibi olacak hem de deneyimleme, pratik etme fırsatı bulacaksınız.
Koçluk programı olmasıyla birlikte farklı koçluk çalışmalarını da deneyimleyeceksiniz.


Programı satın aldıktan sonra 1 sene boyunca erişiminiz olacak. Meditasyon ses kayıtlarını ise indirebiliyorsunuz ve her zaman sizinle kalmaya devam edebiliyorlar.

Programı Banu Çeçen'den dinlemek için videoyu izleyebilirsiniz.

Kursu Satın Al
 

8 Haftalık Mindfulness Programı

Bu program tamamen online olup, David Cornwell tarafından yaratılmıştır. 8 hafta boyunca uygulayacağınız Mindfulness pratiklerini içerir. Türkçe'dir. Video ve ses kayıtlarından oluşur, Zeynep Aksoy tarafından seslendirilmiştir. Harvard Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre 8 hafta düzenli meditasyon yapan kişilerin beyin fonksiyonlarında değişim gözlenmiştir. Bu programı 8 hafta boyunca her gün dilediğiniz yerde ve dilediğiniz saatte uygulayabilirsiniz. Programı tamamlasanız bile pratiklere 2 sene boyunca erişiminiz devam edecektir.

Kursu Satın Al